ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΣΤΟ BLOG ΜΑΣ ΑΠΟ 10 € ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ EMAIL ΣΤΟ frapedoypoli@windowslive.com

0
post-feature-image
Τερματοφύλακας στην Β' Τουρκίας πέτυχε ένα απίθανο γκολ, σκοράροντας λίγο μπροστά από την δική του εστία και ισοφαρίζοντας για την ομάδα του σε 2-2 στο 88ο λεπτό. Δείτε πώς σκόραρε...

Στον αγώνα της Εσκισεχίρσπορ με την Ουμρανίγεσπορ στην Β' Τουρκίας, ο Βέλγος γκολκίπερ της πρώτης,  Ρουντ Μποφίν, σκόραρε με σουτ λίγο μπροστά από την εστία του. Το ελεύθερο που εκτέλεσε από απόσταση 70 μέτρων, πήρε απίστευτη καμπύλη, ο αντίπαλος τερματοφύλακας ήταν αλλού γι αλλού και ισοφάρισε για την ομάδα του σε 2-2 στο 88ο λεπτό, που ήταν και το τελικό σκορ.